Zobu pasta Elmex Kinder-Zahnpasta bērniem līdz 3 gadu vecumam. 50 ml

Īpaši saudzīga zobu pasta bērniem līdz 6 gadu vecumam, piena zobu aizsardzībai pret kariesu. Lietot tiklīdz parādās pirmais zobiņš. Amīna fluorīds padara zobus izturīgākus pret kariesa izraisītu minerālu zaudēšanu. Ieteikums: līdz 2 gadu vecumam lietot vienu reizi dienā, sākot no 2 gadu vecuma lietot divas reizes dienā. Satur amīna fluorīdu. Fluora saturs 500ppm F. Bērniem vecumā līdz sešiem gadiem lietot pastu zirņa lielumā un tīrīt zobus pieaugušā uzraudzībā lai samazinātu norišanas iespēju. Ja lietojiet citus fluoru saturošus produktus, konsultējieties ar zobārstu.

Zobu pasta Elmex Junior 6-12 gadu vecumam. 75 ml

Medicīniska zobu pasta bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam. Īpaši piemērota periodam, kad mainās zobi. Efektīvi aizsargā jaunos, pastāvīgos zobus pret kariesa veidošanos. Fluorīds padara zobus izturīgākus pret skābju uzbrukumiem un kariesa. Amīna fluorīds pasargā no kariesa arī vairākas stundas pēc zobu tīrīšanas. Vieglā garša pamudina bērnus pāriet no bērnu zobu pastas ar zemāku fluorīda saturu uz zobu pastu ar attiecīgam vecumam atbilstošu fluorīda koncentrāciju. Klīniski pārbaudītā. Satur amīna fluorīdu! Fluora saturs 1400 ppm. Bērniem vecumā līdz 6 gadiem lietot pastas daudzumu zirņa lielumā un tīrīt zobus pieaugušā uzraudzībā, lai samazinātu norīšanas iespēju. Lietojot citus fluorīdu saturošus produktus, konsultēties ar zobārstu.

Zobu birste Elmex Kinder 3-6 gadu vecumam

Zobu birstīte ar ergonomisku rokturi, paredzēta bērniem vecumā no 3 – 6 gadiem. Mīkstie, noapaļotie sariņi pamatīgi un maigi notīra piena zobus. Dzeltenie sariņi norāda uz zobu pastas ieteicamo devu vienai zobu tīrīšanas reizei, tas ir daudzums zirņa lielumā. Neslīdošais, ergonomiskais rokturis pielāgots tieši bērna satvērienam. Zobu birsti izstrādājuši eksperti. Klīniski pārbaudīta. Īpaši piemērota kopā ar Elmex zobu pastu bērniem.

Zobu birste Elmex Junior (mīksta) 6-12 gadu vecumam

Lai atvieglotu zobu tīrīšanu pārejas posmā, ir izstrādāta īpaša Elmex Junior zobu birste ar x-veida sariņiem, kas radīta, lai iekļūtu iespēji dziļāk zobu starpās un maksimāli efektīvi likvidētu zobu aplikumu. Mīkstie un noapaļotie sariņi notīra zobus pamatīgi, bet maigi. Mazā zobu birstes galviņa atvieglo piekļūšanu grūti aizsniedzamajiem dzerokļiem, neslīdošais kātiņš nodrošina vieglu birstītes turēšanu. Zinātniski testēta. Ieteikums: efektīvai zobu higiēnai, lietot kopā ar cietiem Elmex produktiem.

Elmex Kinder  Elmex KinderElmex Junior Elmex Kinder