Par Abdental zobārstniecību

Ideja par AB DENTAL klīnikas dibināšanu radās tālajā 1999.gadā klīnikas dibinātājiem pēc starptautisko stomatoloģisko izstāžu un specializētu kursu apmeklēšanas, ko organizēja pasaules līderi stomatoloģijas jomā. Iegūtās zināšanas un pieredze noveda pie klīnikas atvēršanas 2002.gadā.

Sešpadsmit gadu pieredze stomatoloģijas jomā veidoja īpašu pieeju pacientu ārstēšanā un jaunāko vācu un šveiciešu tehnoloģiju izmantošanā.

No paša atklāšanas brīža, klīniku AB DENTAL ar pilnām tiesībām var uzskatīt par labāko stomatoloģisko klīniku Liepājā. Klīnikas AB DENTAL tīklā strādājošo ārstu meistarība un pieredze ļauj tikt galā ar specifiskiem gadījumiem.

Mūsu mērķis ir sniegt mūsu pacientiem vislabākā līmeņa ārstēšanu. Inovatīvo ārstēšanas principu un tehnoloģisko sasniegumu stomatoloģijā integrācijas ātrums un apmēri klīnikā AB DENTAL liecina par mūsu centieniem būt nepārspētiem mūsu biznesā.

1

Mūsu Vīzijas un Vērtības

 • Nedalāmība
 • Klīnikas AB DENTAL attīstība vienmēr balstījās uz ilgtermiņa un uzticīgu attiecību uzturēšanu ar pacientiem. Mums nav pieņemams, ka pacienti apšaubītu mūsu profesionālismu. Mūsu klienti vienmēr var būt pārliecināti par mūsu ārstēšanas metožu pareizo izvēli.

  Mēs paziņojam, kas mēs esam un cenšamies vienmēr atbilst saviem izteikumiem.

 • Godīgums
 • Katrs mūsu klīnikas pacients ir pelnījis vienlīdzīgu apkalpošanu – tāds ir mūsu princips. Mēs vienmēr esam godīgi ar pacientiem izvēloties ārstēšanas metodes, ņemot vērā pacienta iespējas.

  Vēl mēs esam godīgi ar mūsu personālu, un esam pārliecināti pastāvīgu investīciju nepieciešamībā, viņu apmācībā, profesionālisma uzturēšanā.

 • Izcilība
 • Mums pastāv tikai izcilība. Mēs cenšamies būt labākie un pilnveidoties visā, palīdzēt mūsu pacientiem sasniegt viņu vēlmes attiecībā uz mutes dobuma estētiku, izmantojot mūsu nepārspējamo pieredzi nosprausto mērķu sasniegšanai.

Mēs atbalstām noteiktu stratēģiju, kas balstās uz diviem principiem, lai sasniegtu un noturētu līderu pozīcijas:

 • Mūsu personāls
 • Mēs atbalstām un stimulējam vēlmi pilnveidoties un izvērst savu potenciālu.

  Mēs vēlamies, lai klīnika AB DENTAL būtu vieta, kur savā ziņā labākiem savā jomā cilvēkiem būtu iespēja pašiem izvēlēties darba metodes, visērtākās mērķa sasniegšanai.

  Mēs sniedzam mūsu cilvēkiem gan labākus apstākļus sava talanta izpausmei un attīstībai, ieskaitot progresīvās tehnoloģijas materiālu, kompozītu un iekārtu jomā, specializētus kursus kvalifikācijas celšanai, gan arī materiālu atlīdzību par cenšanos uzturēt klīnikas AB DENTAL līmeni.

 • Savstarpējā sapratne
 • Sniedzot ārstēšanu mūsu pacientiem, mēs cenšamies uzklausīt viņu vēlmes un veidot viņu vajadzību skaidru izpratni attiecībā uz ārstēšanu, kā arī sniegt viņu problēmas individuālu risināšanu. Pacientu pašpārliecinātību un bez bailēm smaidīt – vienīgais rezultāts, kas mūs apmierina.

  Pateicoties klīnikas kolektīva iejūtīgai attieksmei saskarsmē ar pacientiem, mums izdevās radīt unikālu klientu bāzi, kuri mums uzticas.

Kas padara mūs par vienīgajiem partneriem plašam pacientu spektram? Tikai uz panākumiem tendēts noskaņojums, neatkarīgi no ārstēšanas sarežģītības, un katra darbinieka ieguldījums veido mūsu vīzijas un vērtības, arvien vairāk īstenojot mūsu mērķi dzīvē.

Dr. Alla Berjozova

Abdental zobārsti

Vides pieejamība

Vēlamies informēt mūsu pacientus, ka AB DENTAL klīnikā pagaidām nav nodrošināta iespēja saņemt veselības aprūpes pakalpojumus personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Tādēļ, saskaņā ar musu klīnikas galvēnas ārstes un vadītājas rīkojumu, gadījumā, ja mūsu pacientu starpā parādās personas ar funkcionāliem traucējumiem, kam ir nepieciešami veselības aprūpes pakalpojumi, mēs novirzīsim tos pacientus ārstniecības iestādēs, kurās jau ir nodrošināta vides pieiejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Ārstniecības iestādes Liepājā un Liepājas reģionā, kuras ir nodrošinātas vides pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem, ir sekojošas:

VCA Poliklīnika Liepājas MC (AS „Veselības centru apvienība’’)

Brīvibas iela 95, Liepāja, LV-3401

www.vca.lv

Zobārstniecības poliklīnika (SIA „Liepājas reģionāla slimnīca’’)

Kārļa Zāles laukums 2, Liepāja, LV-3401

www.liepajasslimnica.lv