Inovatīvas diagnostikas metodes AB DENTAL klīnikā

GENDEX GXDP-300TM S Series

GXDP-300 S Series AB DENTAL klīnikā sniedz iespēju uzņemt 2D panorāmas attēlus un garantē mūsu ārstiem uzticamu attēlveidošanu dažādās rentgenogrammās. Šie attēli ir īpaši svarīgi, lai diagnosticētu un plānotu kariesa ārstēšanu, izmeklētu zoba sakni, kā arī ortodontijā, endodontiskā ārstēšanā, implantēšanā, operācijas plānošanā (no vienkāršām ekstrakcijām līdz kaulu ieaugumu ārstēšanai), citās ķirurģiskās procedūrās un pacientu izglītošanā.

Elastības un atkārtošanas spēks

GXDP-300TM Series rentgens nodrošina dažāda veida attēlveidošanu plašam klāstam klīnisko gadījumu, ļaujot AB DENTAL komandas ekspertiem būt gana elastīgiem, lai viegli un konsekventi iegūtu skaidrus un detalizētus attēlus. Šāda atkārtošana sniedz mūsu ekspertiem pārliecību par noteikto diagnozi.

EasyPositionTM2

Pieci lietotājam ērti instrumenti ļauj mūsu klīnikas komandai ātri un bez pūlēm iekārtot pacientu ar pilnībā pielāgojamu galvas atbalstu, stingru zoda atbalstu, ergonomiska dizaina rokturiem, kas nodrošina pacientu ērtību, un lāzera gaismas līmeņojumu, kas palīdz precīzi iekārot pacientu.

5 viegli soļi ārstniecības plānošanā:

 1. izvēlies pacientu;
 2. veic atlasi uz skārienjūtīgā ekrāna;
 3. iekārto pacientu;
 4. sāc attēlveidošanu;
 5. nekavējoties nosaki diagnozi un sāc plānot.

GENDEX GX S – 700 digitālie intraorālie sensori

GX S – 700 System ir daļa no kvalitatīvas un izcilas attēlveidošanas tehnikas līnijas, kas paceļ darbības īpašību latiņu augstāk citiem digitālajiem sensoriem.

Šie jaunie sensori apliecina mūsu vēlmi un apņēmību attīstīt praksi ar inovatīviem risinājumiem, jo tos ir ne vien viegli izmantot un pārvietot, bet tie arī uzlabo asumu un palielina ilgtspēju.

GX S – 700 priekšrocības mūsu klīnikai:

 • Automātiska radiācijas klātbūtnes noteikšana un tālāka attēlveidošana.
 • Īpaši detalizēti digitālie attēli veicina diagnostiskās iespējas un sniedz interaktīvākas pacientu izglītošanas iespējas.
 • Digitālie attēli ir redzami nekavējoties, sniedzot mūsu ārstiem tūlītēju atgriezenisko saiti.
 • Viegli iegūt augstas izšķirtspējas attēlus arī sarežģītās vietās.
 • Sensori nodrošina ērtu izvietojumu pat mazas mutes attālākās vietās.
 • Pateicoties ergonomiskajam dizainam ar noapaļotajiem stūriem un gludi apstrādātajām malām, kas ērti pieguļ mutes dobuma anatomiskajām formām, bērni gūst pozitīvu pieredzi ar rentgena attēlveidošanu.
 • Samazina pacienta pakļaušanu radiācijai.
 • Plašs un dinamisks klāsts rentgena ekspozīcijas iestatījumu.