Piedāvājam aplūkot Elmex Professional mutes dobuma kopšanas līdzekļus, kurus var iegādāties pie mums!

 • Zobu pasta Elmex Sensitive Professional 75 ml & Elmex Sensitive Professional Sanftes Weiss 75ml.

Tikai pie mums maksā EUR 7,50

Nodrošina tūlītēju un ilgstošu sāpju atvieglojumu un dabīgi baltiņa zobus (Sensitive Professional Sanftes Weiss). Smaganu atkāpšanās vai bojājumi var atsegt zobu kakliņus, kas izraisa zobu jutīgumu. Ar Pro-Argin formulu šī zobu pasta noslēdz jutīgu zobu nervu kanālus iedarbības. Īpaša formula maigi un efektīvi padara zobus dabīgi baltus. Jautājiet savam zobārstam. Klīniski pārbaudīta. Satur 1450 ppm fluora (nātrija monofluorfosfāts). Aktīva viela: arginīns 8 %. Lietošana: līdz 2 reizēm dienā ar pirkstu uzklāt pastu uz jutīgā zoba un maigi iemasēt. Bērniem līdz 12 gadiem: pastu neuzklāt ar pirkta galu. Ilgstošam efektam tiek aizsniegti jutīgie zobi. Zobu jutīguma cēlonis var būt problēma, ar kuru būtu jāgriežas pie zobārsta. Bērniem līdz 6 gadiem: lietot zobu pastas daudzumu zirņa lielumā. Lai novērstu norīšanu, zobus tīrīt pieaugušo uzraudzībā.

elmex-sensitive-professional

 

 • Zobu pasta Elmex Zahnschmeizschutz Professional 75ml

  Tikai pie mums maksā EUR 7,50

  Stiprina zobu emalju un aizsargā to pret skābju izraisīto noārdīšanos. Zobu emaljas noārdīšanās zobus var padarīt caurspīdīgus, dzeltenīgus un jutīgus. Aktīvā ChitoActive formula, aivas hiorīdz un aminofluorīds veido aizsargslāni pret skābju iedarbību uz zobu emalju. Skābju līmenis mutes dobumā var palielināties pēc ēšanas vai palielināta kuņģa skābes līmeņa dēļ. Zobu pasta samazina sāpes zobu tīrīšanas laikā un sniedz papildus aizsardzību pret kariesu. Satur olafluoru (ominofluorīdu) un nātrija fluorīdu. Fluora saturs 1400 ppm. Var saturēt olbaltumvielas no vēžveidīgajiem. Nav piemērots cilvēkiem ar alerģiju pret vēžveidīgajiem. Zobu pasta nav piemērota bērniem, kas jaunāki par 7 gadiem!

all-professional-elmex         elmex-zahnschmelzschutz-professional

 • Elmex Kariesschutz Professional medicīniskā zobu pasta efektīvai aizsardzībai pret kariesu, 75 ml.

  Tikai pie mums maksā EUR 7,50
  Ar cukurskābju neitralizētāju. Stipriem zobiem. Klīniski apstiprināta. Pirmā zobu pasta ar unikālu cukurskābju neitralizētāju, kas tieši apkaro cukurskābes zobu aplikumā – kariesa pamata cēloni. Kāpēc kariess joprojām ir problēma? Daudzu pārtikas produktu, ne tikai saldumu sastāvā ir cukurs, kas var tikt pārveidots skābēs. Šīs cukurskābes zobu aplikumā var novājināt zobus un izraisīt kariesu. Eksperti iesaka tīrīt zobus 2-3 reizes dienā un lietot zobu diegu pamatīgai zobu tīrīšanai. Piemērota bērniem no 7 gadu vecuma. Pēc lietošanas aiztaisiet tūbiņu, lai saglabātu produkta kvalitāti. Satur nātrija monofluorfosfātu, 1450 ppm.

 • Elmex INTENSIVREINIGUNG zobu pasta intensīvai zobu tīrīšanai, 50 ml.

  Tikai pie mums maksā EUR 7,0
  Īpaša zobu pasta gludiem un dabīgi baltiem zobiem. Ar amīnfluorīdu iedarbība. Klīniski apstiprināta. Pagariniet Jūsu profesionālās zobu higiēnas efektu. Pēc profesionālās zobu higiēnas zobi izskatās gludi un balti, taču šos rezultātus ir grūti ilgāk saglabāt ar parastas zobu pastas palīdzību. Elmex zobu pasta intensīvai tīrīšanai, pateicoties īpašām pulējošām, Elmex pētījumos izvēlētajām daļiņām, īpaši pamatīgi tīra Jūsu zobus un novērš atkārtotas krāsas izmaiņas. Vienlaicīgi efektīvas iedarbības amīnfluorīds nodrošina Jūsu zobiem efektīvu aizsardzību pret kariesu. Jautājiet savam zobārstam. Fluorīda saturs 1400 ppm. Amīnfluorīds – īpaša darbīgā viela drošai aizsardzībai pret kariesu. Ir piemērota lietošanai no 12 gadu vecumā. Mēs iesākam lietot Elmex zobu pastu intensīvai tīrīšanai katru otro dienu parastās zobu pastas vietā.

elmex-karesschutz-professional